Osztályaink

1.osztály

  1. Balog Viktória
  2. Banda Borbolya Fédra
  3. Borbély Balázs
  4. Dudás Noel
  5. Dunai Tamás
  6. Fenyvesi Koppány
  7. Kailbach Ábel
  8. Nagy Linett
  9. Pintér Viktória
  10. Radics Izabella Mónika
  11. Sági Kevin

Osztályfőnök: Nagyné Szileszki Dóra

2. osztály

  1. Bóta Dominik
  2. Daku Márton
  3. Held Zoltán
  4. Kailbach Nóra
  5. Kincses Zalán
  6. Korencsi Eszter
  7. Kovács Amira
  8. Mester Mirkó
  9. Rácz Petra

Osztályfőnök: Barkó Zsolt

3.osztály

  1. Árendás Botond
  2. Baudentisztl Natália
  3. Berg Mira
  4. Borbély Lívia
  5. Harsányi Hunor
  6. Horváth Anna
  7. Károli Zorka
  8. Krihivszkij Ottó János
  9. Lelkes Zoé
  10. Mészáros Dóra
  11. Németh Gergely
  12. Pintér Zétény
  13. Radobiczki Emilián
  14. Radobiczki Mirjam
  15. Szénási Zalán
  16. Tóth Boglárka Csilla
  17. Tóth Izabella
  18. Weiszgerber Levente

Osztályfőnök: Beró Attiláné

4. osztály

  1. Árendás Anna
  2. Árendás Sára Zsejke
  3. Bancsók Noel
  4. Bircsák Róbert
  5. Csapucha Vivien
  6. Fülöp Dominik
  7. Hornyák Balázs
  8. Kincses Odett
  9. Kurcsics Lara
  10. Nagy Dominik
  11. Schruff Marcell
  12. Tóth Boróka Loretta
  13. Urbán Dominik Ádám

Osztályfőnök: Nagy Vendelné

5.osztály

  1. Árendás Csenge
  2. Bélik Boglárka
  3. Bóta Vivien
  4. Bircsák Károly
  5. Filimon Nimród
  6. Kovács Tiara
  7. Kurcsenka Noel Szabolcs
  8. Mészáros Martin
  9. Schmidt Patrik
  10. Szalczinger Ádám
  11. Szénási Lilla
  12. Szenyita János
  13. Tóth Kamilla

Osztályfőnök: Gál Ilona

6. osztály

  1. Árendás Áron
  2. Árendás Emma
  3. Bancsók Ferenc
  4. Bancsók Viktória Szimonetta
  5. Bóta Levente László
  6. Csapucha László
  7. Daku Viktória
  8. Harsányi Hanna
  9. Hornyák Mihály
  10. Nagy Katalin Erzsébet
  11. Sike László Péter
  12. Tóth Flóra Zafira
  13. Vad Boglárka
  14. Varga Alexa
  15. Zhorela Jázmin

Osztályfőnök: Hédi Katalin

7.osztály

  1. Árendás Patrik
  2. Heidler Ferenc
  3. Held Bence
  4. Krihivszkij Olexandr
  5. Nagy Anna
  6. Somogyi Balázs
  7. Stofa Szabolcs
  8. Tóth Barnabás
  9. Tury Csanád

Osztályfőnök: Bednárik Judit

8.osztály

  1. Bélik Kamilla
  2. Gulyás Dániel Péter
  3. Kempf Cintia
  4. Mester Milán
  5. Radis Aristotelis Athanasi
  6. Szalczinger Péter
  7. Szénási Péter
  8. Viszkocsil Martin

Osztályfőnök: Bergendi Péter